Keramiken

Zahl der Lose: 244

Bodrogkeresztúri 4 darab vintage tárgy, közte 2 darab váza, m: 22 cm alatt
12085.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Városlődi kerámia "Szekszárdi emlék" feliratú mázas kerámia mini korsó és edény jelzett, d: 5, 13 cm
12086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mihály Béla tűzpiros váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 20,5 cm
12087.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iparművész vonalazott dísztál. Hibátlan, d: 28,5 cm
12088.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
16

Retro német padlóváza, aljánál kis javítással, m: 40,5 cm
12089.

Rufpreis:
4 000 HUF

2 db Német kerámia boros korsó jelzettek 24x21 cm
12090.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bukrán Edit (1957-): Képkeret, Mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással ami csak hátulról látszik, belső méret: 9×9 cm, külső méret: 19×17 cm
12091.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db német kerámia kis boros korsó fajansz boros korsó jelzett 12 cm
12092.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bogyómintás mázas kerámia gyümölcskínáló tál, jelzett, hibátlan, d: 32,5 cm
12093.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budapest - Magyarok bejövetele fém fedeles kerámia korsó 21 cm
12094.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gorka jelzéssel: Királyos korsó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 15 cm
12095.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1970, Német csorgatott lüsztermázas váza. Jelzett, m: 24 cm
12096.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF