Keramiken

Zahl der Lose: 244

Bütykös váza, lepattanással, m: 21,5 cm
12157.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kántor Karcag halas dísztál, jelzett, d: 22 cm
12158.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kerámia bagoly, m: 13 cm
12159.

Kerámia bagoly, m: 13 cm

Rufpreis:
1 800 HUF

Német kerámia váza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, alján kis lepattanással 21 cm
12160.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bodrogkeresztúri modern váza, jelzés nélkül, m: 18 cm
12161.

Rufpreis:
2 800 HUF

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12162.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Francia majolika kínáló, jelzett, kis kopással, 27x18 cm
12163.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

MV. jelzéssel: Népviseletes kerámia baba. Kézzel festett, jelzett, sorszámozott. 19 cm
12164.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Design pöttyös váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18 cm
12165.

Rufpreis:
3 000 HUF

12166.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Borsódy Ágnes (1936-): Szárazvirág váza. Jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
12167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szombathy Zsuzsa: Retró kerámia tál, jelzett, kis kopással, d: 18,5 cm
12168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF