Keramiken

Zahl der Lose: 244

12145.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bodrogkeresztúri 2 darab puli figura, irizáló mázzal, kis kopással, 17x11 cm
12146.

Rufpreis:
1 800 HUF

Német modernista váza, minimális kopással, m: 25 cm
12147.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura korsóval, jelzett, kis kopással, m: 22 cm
12148.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Iparművész váza, jelzett, mázas kerámia, m: 17 cm
12149.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Antalfiné Szente Katalin: Lány virággal. Jelzett, m: 12 cm
12150.

Rufpreis:
1 800 HUF

Iparművészeti mázas kerámia kancsó, kis kopottsággal, 17x14 cm
12151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett iparművész kerámia váza, m: 15 cm
12152.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szilágyi Péter 6 db egyedi mázas kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
12153.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34, cm
12154.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Cár-ágyú alakú orosz vodkás üveg, hibátlan, 23x14,5 cm
12155.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura virággal, jelzett, kis kopással, m: 17 cm
12156.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF