Keramiken Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3373864
12145
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Nő virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
3423151
12146
515
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri 2 darab puli figura, irizáló mázzal, kis kopással, 17x11 cm 3423769
12147
515
3200
Art-ceramics
Német modernista váza, minimális kopással, m: 25 cm
3405934
12148
515
4800
Art-ceramics
Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura korsóval, jelzett, kis kopással, m: 22 cm
3407022
12149
515
2200
Art-ceramics
Iparművész váza, jelzett, mázas kerámia, m: 17 cm 3402390
12150
515
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Lány virággal. Jelzett, m: 12 cm 3402156
12151
515
Art-ceramics
Iparművészeti mázas kerámia kancsó, kis kopottsággal, 17x14 cm
3331748
12152
515
Art-ceramics
Jelzett iparművész kerámia váza, m: 15 cm
3331284
12153
515
Art-ceramics
Szilágyi Péter 6 db egyedi mázas kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
3354603
12154
515
13000
Art-ceramics
cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34, cm 3404585
12155
515
4400
Art-ceramics
Cár-ágyú alakú orosz vodkás üveg, hibátlan, 23x14,5 cm
3405932
12156
515
3200
Art-ceramics
Gerencsér Anna: kerámia hölgy figura virággal, jelzett, kis kopással, m: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF