Keramiken Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3475359
515
460000
Art-ceramics
3475262
12001
515
36000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Türkiz alapon madaras falitál. Mázas kerámia, 3 támasztólábbal, jelzett, 26x25 cm 3480444
12002
515
28000
Art-ceramics
Zsolnay pirogránit mályva alapszínű váza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3481194
12003
515
Art-ceramics
Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi V/3. pl. Fejénél kis sérüléssel, m: 19 cm 3481188
12004
515
Art-ceramics
Lloyd Kerámiaipari Rt. Romhány art deco narancssárga váza, jelzett, szájánál repedésvonallal, m: 31 cm
3475590
12005
515
Art-ceramics
Kornfeld János: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 33 cm
3476776
12006
515
Art-ceramics
Váza, többszínű irizáló mázakkal festett, sorszámmal jelzett, hibátlan 16 cm
3475580
12007
515
7500
Art-ceramics
Szilke. Alföld, 20. sz. eleje, sérüléssel, m: 23 cm
3480356
12008
515
Art-ceramics
Szilke. Sárospatak, cca 1900, kopással, m: 16 cm 3457624
12009
515
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Kézzel korongozott, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
3435284
12010
515
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Gombos váza. Jelzett, kis pattogzással és egy erős mázrepedésvonallal, d: 12 cm, m: 8,5 cm
3419340
12011
515
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF