Keramiken

Zahl der Lose: 244

Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, virágcsokorral, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
12073.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bodrogkeresztúri Aggtelek mintás hamuzó, jelzett, hibátlan, d: 14 cm
12074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai kerámia teáskanna, ón berakással, eredeti dobozában új állapotban. 16 cm
12075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Juhász a feleségével és a juhával, 3 darabos kerámia szobor szett, m: 16 cm
12076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzett iparművész halformájú mázas kerámia kínáló, 16x13 cm
12077.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

Kovács Éva (1938-): Lány. Felületi sérüléssel, m: 14 cm
12078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kelemen Erzsébet: Kalapos hölgy kerámia figura, hibátlan, m: 19,5 cm
12079.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiöntő. Mázas cserép, Ónánya / Nagybánya, XIX. sz. kézzel festett, sérült kaparásos technikával készült 13 cm
12080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bodrogkeresztúri kacsapár, m: 11 cm
12081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett stilizált agár figura, jelzett, kopással, m: 12,5 cm
12082.

Rufpreis:
2 400 HUF

Női figurával díszített virágtartó, jelzett, 17x17 cm
12083.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Állatfigurás mázas kerámia váza, m: 25 cm
12084.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF