Keramiken

Zahl der Lose: 244

Győrbíró Enikő (1932-1999): 2 darab figura. Jelzett, lepattanással, m: 19 cm
12060.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány figura Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, hibátlan 11 cm
12061.

Rufpreis:
5 000 HUF

Iparművész hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 30x30 cm
12062.

Rufpreis:
4 000 HUF
17

Kovács Margit (1902-1977): Történelmi relief. Engóbozott kerámia, jelzett: múzeumi másolat. Minimális kopottsággal, 27x18,5 cm
12063.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, babával, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
12064.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gondos József (1909-1987): Ámor. Jelzett, erős kopással, m: 11,5 cm
12065.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 darab festett kerámia figura, m: 12 cm alatt
12066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi fajansz vizes korsó, ón fedéllel 32 cm
12067.

Rufpreis:
6 000 HUF

Leveses tál, Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, hibátlan d: 19 cm
12069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Perui autentikus madáralakkal díszített háromágú gyertyatartó, m: 28,5 cm
12070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fémlüsztermázas váza, hibátlan, m: 20 cm
12071.

Rufpreis:
3 000 HUF

Torda kerámia tejes edény, m: 10,5 cm
12072.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF