Keramiken Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3476495
12060
515
3200
Art-ceramics
Győrbíró Enikő (1932-1999): 2 darab figura. Jelzett, lepattanással, m: 19 cm 3467445
12061
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány figura Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, hibátlan 11 cm
3474751
12062
515
Art-ceramics
Iparművész hal alakú kínáló, jelzett, hibátlan, 30x30 cm 3481308
12063
515
3400
Art-ceramics
Kovács Margit (1902-1977): Történelmi relief. Engóbozott kerámia, jelzett: múzeumi másolat. Minimális kopottsággal, 27x18,5 cm
3467439
12064
515
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Lány, babával, Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
3482730
12065
515
Art-ceramics
Gondos József (1909-1987): Ámor. Jelzett, erős kopással, m: 11,5 cm 3481150
12066
515
Art-ceramics
3 darab festett kerámia figura, m: 12 cm alatt 3476728
12067
515
Art-ceramics
Régi fajansz vizes korsó, ón fedéllel 32 cm 3476785
12069
515
Art-ceramics
Leveses tál, Mázas cserép, XIX. sz. kézzel festett, hibátlan d: 19 cm 3479769
12070
515
Art-ceramics
Perui autentikus madáralakkal díszített háromágú gyertyatartó, m: 28,5 cm 3481036
12071
515
Art-ceramics
Fémlüsztermázas váza, hibátlan, m: 20 cm
3480359
12072
515
Art-ceramics
Torda kerámia tejes edény, m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF