Keramiken Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3455984
12097
515
Art-ceramics
Retro német füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3464323
12098
515
5500
Art-ceramics
Iparművész ritka méretű ikebana, Komlós Miklós terve alapján, jelzett, hibátlan, 25x23 cm
3455988
12099
515
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Vérmázas váza. Jelzés nélkül, alján mázhibával, m: 19,5 cm
3460134
12100
515
4400
Art-ceramics
Ifj. Szabó - Karcag váza, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
3429673
12101
515
Art-ceramics
Kőbányai Sörgyár hatalmas korsó, mázsérülésekkel, m: 31 cm
3464345
12102
515
Art-ceramics
Retro német padlóváza, szájánál mázrepedéssel, m: 41,5 cm
3455983
12103
515
3200
Art-ceramics
Iparművész design váza, kis sérüléssel, m: 20 cm
3455587
12104
515
Art-ceramics
Juhász. Iparművész kerámia figura, belül tűzrepedt, m: 16,5 cm 3457196
12105
515
Art-ceramics
Kondor Éva vajtartó, jelzett, lepattanással, h: 19 cm 3457362
12106
515
Art-ceramics
Doboznyi kerámia tétel, benne fekete kerámiákkal.
3455986
12107
515
4800
Art-ceramics
Szilke. Alföld, cca 1900, kis sérüléssel, m: 15 cm 3464197
12108
515
Art-ceramics
Catherine Gondrin: Afrikai nő üsttel. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan 22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF