Keramiken

Zahl der Lose: 244

Csenki (Czvalinga ) István: Tálka, mázas kerámia, Jelzett, kopással, d: 11 cm,
12024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iparművész fedeles edény, jelzett, minimális kopással, d: 12 cm
12025.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vizeskorsó. cca 1900, Észak-Magyarország, kopással, m: 20 cm
12026.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Iparművész mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
12027.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Iparművész hamuzó, sérüléssel, d: 12,5 cm
12028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vérvörös színű 6 részes hatosztatú kínáló garnitúra, minimális kopással, d: 22 cm
12029.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Mázas kerámia fali szenteltvíztartó, jelzett, 21x11 cm
12030.

Rufpreis:
3 000 HUF

Böröcz Márta vérszínű mázas kaspó, jelzett, hibátlan, d: 22x14 cm
12031.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tófej kerámia váza, m: 22 cm
12032.

Tófej kerámia váza, m: 22 cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Iparművészeti Vállalat címkés váza, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12033.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gazdagon díszített fedeles söröskorsó, jelzett, m: 15 cm
12034.

Rufpreis:
2 400 HUF

Retro iparművész váza, hibátlan, m: 13 cm
12035.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF