Keramiken

Zahl der Lose: 244

Iparművész csíkozott füles váza, hibátlan, m: 18 cm
12048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kislány a békával, Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 10 cm
12049.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Antik kerámia olajmécses, maszk mintával, h: 10,5 cm
12050.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm
12051.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mihály Béla vulkánmázas váza jelzett, hibátlan, d: 29 cm
12052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Józsa János korond fedeles edény, m: 12 cm
12053.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

"Balaton lelke" feliratos mázas kerámia emlékpohár, mázkopással, m: 7 cm
12054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lengyel népművészeti virágmintás kávés készlet, jelzés nélkül, teljes /// Polish folk-art floral-pattern coffee set, unmarked, complet.
12055.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db pálinkás butéla, feliratos. Kézzel festett kis sérülésekkel 22, 30 cm
12056.

Rufpreis:
5 000 HUF

Madármintás festett kerámia óratest, d: 24 cm
12057.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gondos József (1909-1987): Gyerekpár galambokkal. Jelzett,sérüléssel, 16x17 cm
12058.

Rufpreis:
5 000 HUF

Izsépí kerámia figura, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm
12059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF