Keramiken

Zahl der Lose: 244

12000.

Rufpreis:
460 000 HUF
1 246,61
1 437,50

Gorka Lívia (1925 - 2011): Türkiz alapon madaras falitál. Mázas kerámia, 3 támasztólábbal, jelzett, 26x25 cm
12001.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
9

Zsolnay pirogránit mályva alapszínű váza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12002.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Garányi József (Budapest, 1928 - Budapest, 2015): Nőalak. Kézzel formált, mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt Garányi V/3. pl. Fejénél kis sérüléssel, m: 19 cm
12003.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lloyd Kerámiaipari Rt. Romhány art deco narancssárga váza, jelzett, szájánál repedésvonallal, m: 31 cm
12004.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kornfeld János: Iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 33 cm
12005.

Rufpreis:
12 000 HUF

Váza, többszínű irizáló mázakkal festett, sorszámmal jelzett, hibátlan 16 cm
12006.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szilke. Alföld, 20. sz. eleje, sérüléssel, m: 23 cm
12007.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szilke. Sárospatak, cca 1900, kopással, m: 16 cm
12008.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

12009.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gorka Lívia (1925-2011): Gombos váza. Jelzett, kis pattogzással és egy erős mázrepedésvonallal, d: 12 cm, m: 8,5 cm
12010.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12011.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF