Keramiken

Zahl der Lose: 244

Ugrasztott mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
12109.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szilke. Mezőtúr, 20. sz. első fele, lepattanással, m: 28 cm
12110.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzés nélkül: Régi idők üzenete. Samottos kerámia, fa keretben.. Egy apró lepattanással 38x29 cm
12111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Azonosítatlan kolozsvári keramikus: Mokkás készlet. 6 db csésze, aljjal. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal.
12112.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

4 darabos kanáltartó szett, h: 11-17 cm
12113.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Butlers csillag alakú kínáló pár, jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12114.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Korom Kati (1953- ): Öttömös címere. Mázas kerámia, jelzett, 20 cm
12115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hummel seprűs lányka. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopással 13 cm
12116.

Rufpreis:
10 000 HUF

Retro pesthidegkúti váza. Mázas kerámia, j.n. hibátlan m: 39 cm
12117.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mezőtúri feliratos butella, m: 17 cm
12118.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kerámia gömbváza, jelzés nélkül, hibátlan, 12x9 cm
12119.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 29 cm
12120.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF