Keramiken

Zahl der Lose: 244

Király mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan d:14 cm, m: 15 cm
12217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
12218.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ard deco arc kerámia fali dísz. Kézzel festett, jelzett kopással 23 cm
12219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Art deco lányka fej. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
12220.

Rufpreis:
2 000 HUF

12221.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12222.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12223.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
12224.

Rufpreis:
2 800 HUF

Férfi alakkal festett korsó, m: 13,5 cm
12225.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm
12226.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Magiszter. Mázas kerámia figura, jelzés nélkül, botja vége hiányos. 22 cm
12227.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iparművész ikebana, jelzés nélkül, 18x16 cm
12228.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF