Keramiken Zahl der Lose: 244
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3209649
12229
515
Art-ceramics
3174012
12230
515
Art-ceramics
Retro német foltozott narancssárga váza, sorszámozott, m: 18 cm
3160446
12231
515
Art-ceramics
Kravsko lapított barna kerámia váza. Jelzett, lepattanással, szájánál repedéssel, m: 28 cm
3009662
12232
515
Art-ceramics
Madaras butéla, feliratos, humoros. 1981 Mázas kerámia, kézzel festett, hibátlan 21 cm
2960225
12233
515
3800
Art-ceramics
Mexikói Tonala vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
3136000
12234
515
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
3131403
12235
515
Art-ceramics
Retro német kerámia mécsestartó. Hibátlan, m: 20 cm
3101882
12236
515
Art-ceramics
Retro német narancsmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3100608
12237
515
Art-ceramics
3089862
12238
515
3200
Art-ceramics
cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
3080290
12239
515
2200
Art-ceramics
Iparművész kínáló, kötélfonatos díszítéssel, kopással, 15x12 cm
2415202
12240
515
3800
Art-ceramics
Világos virág díszes tál. Mázas fajansz, jelzett, sérült d: 28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF