Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

22006.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Erdős Reneé 5 regénye, 8 db kötetben, aláírt példányok. Bp., Révai. Aranyozott egészvászon kötésben, vegyes állapotban
22007.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Nánay István: A színpadi rendezésről. Bp., 1999, Magyar Drámapedagógia Társaság, 174 p. Kiadói papírkötés.
22008.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

22009.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

22010.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

22011.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

22012.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal.
22013.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval.
22014.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vivaldi naplójából. Villányi László versei. DEDIKÁLT! 1997, Orpheusz Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22015.

Rufpreis:
2 400 HUF

Óvárosi Óss Enikő: Zárszámadás. DEDIKÁLT! Pomáz, 2009, Kráter. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22016.

Rufpreis:
2 400 HUF

Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
22017.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF