Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 684
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3437626
22006
515
3459614
22007
515
3400
Erdős Reneé 5 regénye, 8 db kötetben, aláírt példányok. Bp., Révai. Aranyozott egészvászon kötésben, vegyes állapotban 3301309
22008
515
3200
Nánay István: A színpadi rendezésről. Bp., 1999, Magyar Drámapedagógia Társaság, 174 p. Kiadói papírkötés. 3379040
22009
515
3200
3392416
22010
515
3200
3394069
22011
515
3200
3394083
22012
515
3200
3409169
22013
515
3200
Mikszáth Kálmán - Mikszáth Albert: Az amerikai menyecske. Regény. - - ötlete nyomán írta - -. Mikszáth Kálmán előszavával. Bp., 1918, "Kultura", 237+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, foxing foltos lapokkal, 4 kijáró lappal.
3410727
22014
515
3200
Szabó József: Miért nősülsz, fiam?... 1945-ös könyvnapi DEDIKÁCIÓVAL. Bp., 1943, Dante, 372 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakad, hiányos borítóval.
3423305
22015
515
Vivaldi naplójából. Villányi László versei. DEDIKÁLT! 1997, Orpheusz Könyvek. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
3423339
22016
515
Óvárosi Óss Enikő: Zárszámadás. DEDIKÁLT! Pomáz, 2009, Kráter. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3457395
22017
515
3200
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Ford.: György Aladár és Illésy Piroska. Bp.,1909, Franklin, Harmadik kiadás. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, gerinc szakadt, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF