Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Ladányi Mihály: Bejegyzések a családi Bibliába. Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. 157p. Aranyozott kiadói nyl kötésben
22342.

Rufpreis:
800 HUF

22343.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22344.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22345.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22346.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22347.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22348.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22349.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

22350.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

22351.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

22352.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.
22353.

Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t.
Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF