Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Verlaine, Paul: Choix de Poésies. Paris, Bibliothéque-Charpentier. Bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
22318.

Rufpreis:
1 000 HUF

A színház világtörténete 1-2. köt. Főszerk.: Hont Ferenc. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22319.

Rufpreis:
1 200 HUF

22320.

Rufpreis:
1 000 HUF

22321.

Rufpreis:
1 000 HUF

22322.

Rufpreis:
1 000 HUF

22323.

Rufpreis:
1 000 HUF

22324.

Rufpreis:
1 000 HUF

22325.

Rufpreis:
1 000 HUF

22326.

Rufpreis:
800 HUF

22327.

Rufpreis:
1 000 HUF

22328.

Rufpreis:
1 000 HUF

Müller Ferenc: Égi sorompó. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 7. szám. Bp., 1962, BM. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22329.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF