Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Marina Lewycka: Rövid traktortörténet ukránul. Bp., 2007, Geopen. Kiadói papírkötés,
22210.

Rufpreis:
1 800 HUF

Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete: Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.; Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült.
22211.

Titus Lucretius Carus: A természetről. Debrecen, 1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. + Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat 2 kötete:
Persius és Iuvenalis: Szatírák. Ford.: Muraközy Gyula.;
Boethius: A filozófia vigasztalása. Ford.: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977-1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az első gerince sérült.

Rufpreis:
1 800 HUF

Charlotte Chandler: Én, Fellini. Ford.: Ladányi Katalin. Federico Fellini (1920-1993) világhírű, BAFTA-díjas olasz filmrendező és forgatókönyvíró. Bp., 1998, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22212.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tóth Sándor: Az utolsó kurucz. Krónikás történetek II. Rákóczi Ferencz korából az ifjuság számára. Pataky László rajzaival. Szentgotthárd, 1895, Wellisch Béla, 183+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel, bejegyzéssel.
22213.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pataky László: Gelyse kiskán. Békéscsaba., é.n. Tevan. 98p. Kiadói papírborítóval
22214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Földes - Szakáts: A magyarországi színházak műsora 1961-1962. Adattár. Bp., 1963. Színháztudományi Intézet. 96p.
22215.

Rufpreis:
2 000 HUF

22216.

Rufpreis:
1 800 HUF

Elbeszélés I. Napoleon háborús korából. Ford.: Baróti Lajos. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
22217.

Rufpreis:
1 800 HUF

Thackeray, [William Makepeace]: - - vig elbeszélései. Ford.: Balázs Sándor. I-II. köt. [Egybekötve]. Pest, 1869-1870, Kisfaludy-Társaság (Athenaeum-ny.), 238 p.; 301+(1) p. Első magyar nyelvű kiadás. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
22218.

Rufpreis:
1 800 HUF

Salamon Ödön: Gondolatok és ötletek. Bródy Sándor előszavával. Bp., [1904], Emlékbizottság (ifj. Keller Ernő-ny.), 1 t.+ 145 p. Félvászon-kötésben.
22219.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lőrinczy György: A bujdosók. Történeti elbeszélés. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1902], Singer és Wolfner, 194+(6) p.+ 4 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, az előzéklapon kivágásból eredő hiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal.
22220.

Rufpreis:
1 800 HUF

22221.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF