Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Zsolt Béla: Napraforgó. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, átlátszó védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22198.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Imre: A parasztéletforma csődje. 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22199.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Anna: A mérleg nyelve II. köt. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány. Bp., 2003, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés.
22200.

Rufpreis:
2 000 HUF

22201.

Rufpreis:
2 000 HUF

Musset, René: A szökött katona. Fordította Cobor Péter. Bp., 1918, Kultura. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22202.

Rufpreis:
2 000 HUF

May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
22203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 264 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. Szemere Samu (szül. Stern) (1881-1978) filozófiai író, esztéta, az MTA tagja, az Országos Izraelita Tanítóképző Intézet igazgatója autográf aláírásával, 1940-es ajándékozási bejegyzéssel.
22204.

Rufpreis:
1 400 HUF

A halál himnusza. 1936, Hungária. 27. számozott példány. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
22205.

Rufpreis:
2 000 HUF

Steinert Ágota: Atlantiszból még harangoznak. DEDIKÁLT Jálics Petrának! 2008, Helikon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22206.

Rufpreis:
2 000 HUF

Volly István: Erdélyi és az 1940-ben a Székelyfölddel visszatért szatmári-bihari területekről való karácsonyi játékok. 72 eredeti népi játék. Bp., 1940, A Magyar Népművelők Társasága Kiadása. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, ráragasztott műanyag borítóval.
22207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Ford.: Visi Imre. Bp., 1908, Franklin-Társulat, 273 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, néhány kissé sérült lappal.
22208.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kurt Vonnegut 2 műve: Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22209.

Kurt Vonnegut 2 műve:
Mesterlövész, Áldja meg az Isten, dr. Kevorkian. Bp., 1986-2001, Európa-Gulliver. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF