Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Jan Kott: Istenevők (vázlatok a görög tragédiából) Európa Könyvkiadó, 1998 Kiadói kartonált papírkötés
22186.

Rufpreis:
1 800 HUF

Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Korabeli félvászon kötésben
22187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bourdon M.: Neuville delfina vagy a Szabadság templomfosztogatói. Bp., 1895. Szerzői. Korabeli félvászonkötésben
22188.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makay Béla: A láp virága és egyéb írások. Bp., 1912. Franklin. Modern vászonkötésben
22189.

Rufpreis:
2 000 HUF

Woolf, Virginia: Clarissa. Bp., Franklin. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22190.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bosnyák Zoltán: "Sursum corda". Színmű öt felvonásban. Bp., Lampel. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22191.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya. Bp., 2000, Magyar Napló. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban.
22192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
22193.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apáczai Csere János: Magyar Encyklopaedia, avagy minden eddig feltalált, igaz és hasznos bölcsességnek szép rendbe foglalása és magyar nyelven világra bocsátása. Összeáll.: Kovátsné Németh Mária. Celldömölk, 2004, Apáczai Kiadó. Kiadói bársonykötés, átlátszó nylon védőborítóban.
22194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Párkányi Norbert: Ady-versek. Magyarázatos kiadás az ifjuság számára. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés.
22195.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Gondolat Zsebkönyvek 3 kötete: Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984. +Horváth Árpád: Órák és órások. Bp., 1982 + Gács Andrásné - Soltész Gáspár: A szemüveg története. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói papírkötés.
22196.

Rufpreis:
2 000 HUF

Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet.
22197.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF