Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 684
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3458974
22186
515
Jan Kott: Istenevők (vázlatok a görög tragédiából) Európa Könyvkiadó, 1998 Kiadói kartonált papírkötés
3458987
22187
515
Flammarion, Camille: Uránia. Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1896, Minta-Antiquarium és Könyvkereskedés, 181+(3) p. Korabeli félvászon kötésben
3458996
22188
515
Bourdon M.: Neuville delfina vagy a Szabadság templomfosztogatói. Bp., 1895. Szerzői. Korabeli félvászonkötésben 3459035
22189
515
Makay Béla: A láp virága és egyéb írások. Bp., 1912. Franklin. Modern vászonkötésben 3459312
22190
515
Woolf, Virginia: Clarissa. Bp., Franklin. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
3459356
22191
515
Bosnyák Zoltán: "Sursum corda". Színmű öt felvonásban. Bp., Lampel. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3459448
22192
515
Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya. Bp., 2000, Magyar Napló. Kiadói papírkötés, papír védőborítóban.
3459475
22193
515
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
3459547
22194
515
Apáczai Csere János: Magyar Encyklopaedia, avagy minden eddig feltalált, igaz és hasznos bölcsességnek szép rendbe foglalása és magyar nyelven világra bocsátása. Összeáll.: Kovátsné Németh Mária. Celldömölk, 2004, Apáczai Kiadó. Kiadói bársonykötés, átlátszó nylon védőborítóban. 3459604
22195
515
Párkányi Norbert: Ady-versek. Magyarázatos kiadás az ifjuság számára. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötés. 3459656
22196
515
A Gondolat Zsebkönyvek 3 kötete: Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984. +Horváth Árpád: Órák és órások. Bp., 1982 + Gács Andrásné - Soltész Gáspár: A szemüveg története. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói papírkötés. 3459948
22197
515
Új guzsalyam mellett. Bev., jegyz.: Kallós Zoltán. Bukarest, 1973, Kriterion. Melléklet nélkül. Vászonkötésben, papír védőborítóval + Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Reich Károly (1922-1988) könyvillusztrációiról ismert grafikusművész grafikáival illusztrált verses kötet.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF