Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

22078.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hatvany Lajos: Feleségek felesége. Petőfi, mint vőlegény. Bp., 1919, Pallas, 354+2 p.+ VI t. Átkötött egészvászon-kötés.
22079.

Rufpreis:
2 400 HUF

22080.

Rufpreis:
2 400 HUF

22081.

Rufpreis:
2 400 HUF

22082.

Rufpreis:
2 400 HUF

22083.

Rufpreis:
2 400 HUF

22084.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Magyar Korona országainak 1899. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXVI. köt. Bp., 1900. Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 183 p. Kiadói egészvászon-kötés, enyhe kopással
22085.

Rufpreis:
2 400 HUF

22086.

Rufpreis:
2 400 HUF

22087.

Rufpreis:
2 400 HUF

22088.

Rufpreis:
2 400 HUF

22089.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF