Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán.
Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal.
Új Aurora irodalmi és művészeti folyóirat 1984. 3. száma. Bartis Ferenc (1936-2006) erdélyi magyar író, költő által dedikált! (Békéscsaba, 1984), Békéscsabai Városi Tanács VB. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban (a védőborítón Bartis Ferenc dedikációjával). + Bartis Ferenc autográf dedikációja a Pest Megyei Hírlap 1985. febr. 23-i számának töredékén (Törpefenyő c. versével)