Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs],1933, Szerzői, (Bécs, St. Gabirel Missziós-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
22294.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vladimir Iljics Lenin. Marx-Engels-Lenin Intézet Moszkva. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó, 1 t.+319+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült borítással a hátsó táblán.
22295.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai Mór - Bródy Sándor: Ráby Mátyás viszontagságai. Jókai Mór: Rab Ráby c. munkájából a serdültebb ifjúság számára átalakította Bródy Sándor. Bp., 1915, Singer és Wolfner, 159+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkenyomokkal, bélyegzésekkel, foltos lapokkal, sérült kötéssel és laza, kijáró lapokkal.
22296.

Rufpreis:
1 400 HUF

Uli Stein: Macht kein' Scheiss, Jungs! Oldenburg, 1993, Lappan. Egészoldalas karikatúrákkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22297.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sumita Batra: Mehndi. A testfestés művészete. Ford.: Károlyi Júlia. Bp., 1999, Pannonica. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22298.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cavanagh grófnő: Natalie 1-2. köt egybe kötve. Kilián György, Budapest, 1855, 311p. 326 p., Korabeli félvászon kötésben
22299.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bednanics-Bengi-Kulcsár-Szeged: Az irodalmi szöveg antropológiai horizontja. Bp., 2000. Osiris. Kiadói kartonált papírkötésben 560p. .
22300.

Rufpreis:
1 400 HUF

Spangel Péter (szerk.): Az ember. Vallomások Sinkovits Imréről. Bp., 2001, Tinta. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22301.

Rufpreis:
1 400 HUF

22302.

Rufpreis:
1 200 HUF

22303.

Rufpreis:
1 200 HUF

22304.

Rufpreis:
1 200 HUF

Új Aurora irodalmi és művészeti folyóirat 1984. 3. száma. Bartis Ferenc (1936-2006) erdélyi magyar író, költő által dedikált! (Békéscsaba, 1984), Békéscsabai Városi Tanács VB. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban (a védőborítón Bartis Ferenc dedikációjával). + Bartis Ferenc autográf dedikációja a Pest Megyei Hírlap 1985. febr. 23-i számának töredékén (Törpefenyő c. versével)
22305.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF