Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

22090.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bárdosi Németh János: Öreg szilfa árnyékában. Versek. DEDIKÁLT! [Békéscsaba], 1926,Nemzedékek,(Tevan-ny.), 66 p. Kiadói papírkötés, hiányzó hátsó borítóval.
22091.

Rufpreis:
2 400 HUF

22092.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csite Károly: Atyafiak takarékban. Rajzok és elbeszélések. Gyoma, 1911, Kner Izidor, 117+3 p. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötés, a borítón címkével, a címlapon bélyegzésekkel.
22093.

Rufpreis:
2 400 HUF

Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Regény. Bp.,(1930.),Athenaeum, 310 p. Első kiadás. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.
22094.

Rufpreis:
2 400 HUF

22095.

Rufpreis:
2 400 HUF

22096.

Rufpreis:
2 400 HUF

22097.

Rufpreis:
2 400 HUF

Elek Artúr: Álarcosmenet. Bp., 1913, Nyugat. Kiadói papírkötés, gerinc, borítólap sérült, viseltes állapotban.
22098.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Suppan Vilmos]: Siculus Viator: A szentgáli csoda. Szövetkezeti regény. Bp., 1938.,"Hangya", 125+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a borító elvált a könyvtesttől és a fűzése laza, a hátsó borítón és a hátsó szennylapon firkával, a hátsó szennylapon hiánnyal.
22099.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bolanden Konrád: Berta királyné. Történeti regény a XI. századból. Ford.: Garay Alajos. Pest, 1863, Szent István-Társulat,(Emich Gusztáv-ny.),4+444 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, az első két lap laza.
22100.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gárdonyi Géza: A világjáró angol. Kalandos regény. 20 tréfás képpel. Bp.,én.,Rozsnyai Károly,(Nap-ny.),123 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, címlapon kis hiánnyal, bélyegzésekkel.
22101.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF