Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Papp Dániel: Tündérlak Magyarhonban. (Vidám bácskai elbeszélések). Bp., 1899, Szerző. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
21874.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: No még öggyet vagyis ihol az kilentzedik könyvem akit a zirásajimbul az folyam igazitott röndbe mivelhogy szömöm nem fogja mán az bötüt. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 112 p. Ebbül a könyvből e za zelső eresztés. (1. kiadás.) (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21875.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: No még öggyet vagyis ihol az kilentzedik könyvem akit a zirásajimbul az folyam igazitott röndbe mivelhogy szömöm nem fogja mán az bötüt. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 112 p.
Ebbül a könyvből e za zelső eresztés. (1. kiadás.) (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok vagy más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Írtam én magam - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 116 p. Ebbül a könyvbül ez immár a 9-edik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21876.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok vagy más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Írtam én magam - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 116 p.
Ebbül a könyvbül ez immár a 9-edik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: A Kátsa más szóval ebbe a könyvbe van mögirva Kátsa tzigány élete világra gyövetelétül kezdve mind a zakasztófáig, a mire rá is szógált vóna, mert teljes egész életibe nagy kutya vót. Továbbá itt vannak a búzeonyba szörzött tapasztalatok is. Írtam én magam - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 115 p. 7-etedik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21877.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: A Kátsa más szóval ebbe a könyvbe van mögirva Kátsa tzigány élete világra gyövetelétül kezdve mind a zakasztófáig, a mire rá is szógált vóna, mert teljes egész életibe nagy kutya vót. Továbbá itt vannak a búzeonyba szörzött tapasztalatok is. Írtam én magam - - bíró úr.
Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 115 p. 7-etedik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Göre Gábor bíró úr könyve. Mindönféle levelei, valamint tapasztalattyai az buda-pesti fővárosba Katurfék sógorral mög Durbints sógorral. A zén nótám is benne van ebbe a könyvbe. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 101+1 p. Ebből a könyvből az mán a tizönkettedik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21878.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Göre Gábor bíró úr könyve. Mindönféle levelei, valamint tapasztalattyai az buda-pesti fővárosba Katurfék sógorral mög Durbints sógorral. A zén nótám is benne van ebbe a könyvbe. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr.
Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 101+1 p. Ebből a könyvből az mán a tizönkettedik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Durbints Sógor vagy más szóval ez a könyv leg főképpen Durbints Sógorral foglalatoskodik, benne van a sógor tzethalála is mög más efféle köserves történetök. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr.  Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 100 p. Ebbül a könyvből ez mán a nyótzadik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21879.

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Durbints Sógor vagy más szóval ez a könyv leg főképpen Durbints Sógorral foglalatoskodik, benne van a sógor tzethalála is mög más efféle köserves történetök. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr.
Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 100 p. Ebbül a könyvből ez mán a nyótzadik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Ebbe a könyvbe van mögirva mitsoda sok veszödelöm környéközött bennünket mikor Durbints sógorral, Börtsökkel mög Kátsa tzigánnyal szárazon és vizön Amerikába igyeköztünk oszt a puszta szigetöt is möglaktuk. Írtam én magam a salyát kezemmel - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 110 p. Ebbül a könyvből ez mán a nyótzadik eresztés. (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, 4 lap kijár (85-92 p.)
21880.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gajdács Pál: Boldogfalvi csendélet. Rajzok és elbeszélések. A borító rajza Geiger Richárd munkája. Gyoma, 1911, Kner Izidor. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
21881.

Rufpreis:
2 000 HUF

Roxie Nafousi: Manifesztáció. 7 lépés a lehető legjobb élethez. Ford.: Csengeriné Erdő Orsolya. Bp.,2023,Édesvíz, 218 p. Kiadói kartonált papírkötés.
21882.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ray T. Malbrough: Talizmánok, varázslatok, bájitalok. Pécs,én.,Alexandra. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
21883.

Rufpreis:
2 000 HUF

Laár András: Kiderülés. Bp., 2018, Kossuth. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
21884.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ji King. A Változások Könyve. A Richard Wilhelm változat. Ford.: Pressing Lajos. Bp., 1992, Orient Press. Kiadói kemény-kötés. Kiadói papírkötés.
21885.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF