Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

11

Beschreibung:

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: No még öggyet vagyis ihol az kilentzedik könyvem akit a zirásajimbul az folyam igazitott röndbe mivelhogy szömöm nem fogja mán az bötüt. Írtam én magam az salyát kezemmel - - bíró úr. Bp., 1925, Dick Manó,(Globus-ny.), 112 p.
Ebbül a könyvből e za zelső eresztés. (1. kiadás.) (Mühlbeck Károly) szövegközti rajzaival illusztrált. Számozatlan példány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt