Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Nógrádi Gábor: PetePite. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
21898.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lázár István: A Nílus rózsája. DEDIKÁLT! Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21899.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Reményik Sándor: Kenyér helyett. Versek. Bp., 1932, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Első kiadás! Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
21900.

Rufpreis:
2 000 HUF

Moldova György: Az Elátkozott Hivatal. A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által dedikált példány. Bp., 1972, Magvető. Kiadói papírkötés.
21901.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bözödi György: Székely bánja. Tizenhét erdélyi fiatal író kiadása. Kolozsvár, [1938], Gloria-ny., 261 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Egészvászon-kötésben, helyenként sérült, javított lapokkal.
21902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete Gyula: Perújrafelvétel. Bp., Szépirodalmi. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21903.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alexander Brody (szerk.): Kert. Alibi hat hónapra 2. Bp., [2002], Alibi. Kiadói papírkötés.
21904.

Rufpreis:
2 000 HUF

Christie, Agatha: Poirot mester bravurja. Bp., Palladis. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
21905.

Rufpreis:
2 000 HUF

Földessy Gyula: Ady-tanulmányok. Ethika Könyvtár V. Bp., 1921, Ethika Tudományterjesztő és Könyvkiadó Rt. Papírkötésben, kopottas állapotban.
21906.

Rufpreis:
2 000 HUF

Betűország harmadik virágos kertje. Olvasókönyv a fővárosi népiskolák III. osztálya számára. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 188 p. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21907.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdős Renée: Az indiai vendég. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., (1929.), Révai. Átkötött félvászon-kötés, foltos, javított lapokkal, kissé megviselt állapotban.
21908.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oscar Wilde: Salome. Ford.: Kosztolányi Dezső. Bp., 1921, Genius, 79 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
21909.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF