Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Hegedűs Izidor - Latzkó Hugó: Francia nyelvkönyv magántanulásra és tanfolyamok számára. Lingua Nyelvkönyvek. Bp., [1929], Lingua. Második kiadás. Mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21850.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pilinszky János összegyűjtött versei. Szerk., sajtó alá rend. és utószóval ellátta: Jelenits István. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21851.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyirő József: Kopjafák. Bp., 1934, Révai, 228 p. Kiadói halina-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
21852.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drescher Pál: Régi magyar gyermekkönyvek 1538-1875. Bp., 1934, Magyar Bibliophil Társaság. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21853.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv - Bedel: Jerome szerelme északon. Bp., Pantheon. Fouchardiére-Celval: Mikor őnagysága vezet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21854.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolsztoj A.: Aranykulcsocska vagy Burattino kalandjai. Uzshorod, 1959, Kárpátontúli Területi Kiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási sorokkal.
21855.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kalevala. Bp., 1985, Magyar Helikon. Kiadói hímzett vászonkötés. Kiadói tékában, volt könyvtári példány.
21856.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kálmán Zsófia: Félálomban. DEDIKÁLT! 1992, Orex Bt. Kiadói papírkötés.
21857.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisfalusi János: Nagyot fordulta világ. Honnan? Hová? DEDIKÁLT! Viszló, 2005, Kisfalusi János. Kiadói papírkötés.
21858.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Gáspár: Húsz év kétezerből. Versek. DEDIKÁLT! Szeged, 2000, Tiszatáj Könyvek. Kiadói papírkötés.
21859.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krúdy Gyula: Mohács vagy két árva gyermek vergődése. Bp., 1926, Pantheon. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21860.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nietzsche: Zarathustra. Mindenkinek és senkinek se való könyv. Fordította: Fényes Samu. Bp., 1907, Fordító. Félvászon kötés, sérült gerinc, tulajdonosi névbejegyzéssel, kopottas állapotban.
21861.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF