Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Ács Tivadar: Magyarok idegenben. Bp., Magyar Téka. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21826.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csányi Sándor: Aki a sorssal húz újjat. Bp., 1932. Centrum. Dedikált! Félvászon kötésben
21827.

Rufpreis:
1 800 HUF
17

21828.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cicero: Philippicák Marcus Antonius ellen. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Maróti Egon. Bp., 1990, Európa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21829.

Rufpreis:
2 400 HUF

Finta Sándor: Vásárosok. Regény. [Bécs], 1933, szerzői kiadás (St. Gabriel Misszios-ny.), 354 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21830.

Rufpreis:
2 400 HUF

Király Dezső: Brandy kapitány meg a többiek... 1947, Hungária Könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
21831.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss József: Utolsó versek (1920-1921). Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói papírkötés, ázásnyommal, kopottas állapotban.
21832.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kaposi József - Klinda Teofil: Idegen világ. Rajzok és elbeszélések. Szerk. és kiadták: - -. Bp., 1897, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 303+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel és régi bélyegzésekkel.
21833.

Kaposi József - Klinda Teofil: Idegen világ. Rajzok és elbeszélések. Szerk. és kiadták: - -. Bp., 1897, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 303+1 p.
Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, névbejegyzéssel és régi bélyegzésekkel.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás 8 kötete (LXXXIX., XIX., XCI., LXXXV., LXXXVIII., XXX., LXXXII., LXXVIII. kötetek) Közte három töredék kötettel: Fráter György II., A kőszívű ember fiai II., A lélekidomár II. köt. Bp., 1894-1910., Révai. Kiadói egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítókkal, címlaphiányokkal, egy sérült elülső szennylappal, egy kötetben néhány kijáró lappal, egy sérült gerinccel, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szekkel.
21834.

Rufpreis:
2 400 HUF

Elisabeth Haich: Beavatás I-II. köt. Óegyiptomi misztériumok. Bp., 1994, Édesvíz.  Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
21835.

Elisabeth Haich: Beavatás I-II. köt. Óegyiptomi misztériumok. Bp., 1994, Édesvíz.
Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

Rufpreis:
2 400 HUF

Victor Davich: 8 perces meditáció. Ford.: Miklódy Erika. Bp., 2013, Édesvíz. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval.
21836.

Rufpreis:
2 400 HUF

Michael White: Leonardo, az első tudós. Ford.: Getto Katalin. Pécs,2005,Alexandra. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval.
21837.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF