Cicero: Philippicák Marcus Antonius ellen. Fordította, az utószót és a jegyzeteket írta Maróti Egon. Bp., 1990, Európa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás 8 kötete (LXXXIX., XIX., XCI., LXXXV., LXXXVIII., XXX., LXXXII., LXXVIII. kötetek) Közte három töredék kötettel: Fráter György II., A kőszívű ember fiai II., A lélekidomár II. köt. Bp., 1894-1910., Révai. Kiadói egészvászon-kötések, Gottermayer-kötések, kopott borítókkal, címlaphiányokkal, egy sérült elülső szennylappal, egy kötetben néhány kijáró lappal, egy sérült gerinccel, névbejegyzésekkel, szecessziós ex libris-szekkel.
Michael White: Leonardo, az első tudós. Ford.: Getto Katalin. Pécs,2005,Alexandra. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal és borítóval.