Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. Az 1931-es kiadás reprint kiadása. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. 285p Kiadói papírkötés
21958.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szántó Piroska: Akt. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban.
21959.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kozma, Elemer: My life. An autobiography. DEDIKÁLT! 1992, Hallmark Editions. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21960.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kelényi B. Ottó: Egy magyar humanista glosszái Erasmus Adagia-jához. A szerző, Kelényi B. Ottó (1897-1944) könyvtáros, bibliográfus, történész által DEDIKÁLT, dátumozott (1940 dec. 16.)példány! Tanulmányok XIII. Bp.,[1940.],Fővárosi Könyvtár, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 1 t. + 99 p. Papírkötés, borító nélküli példány.
21961.

Rufpreis:
4 000 HUF

Johann Arndt az ősi filozófiáról. Szövegváltozatok Carlos Gilly tanulmányával. Fiatal Filológusok Füzetei Korai Újkor 3. Szeged, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21962.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vajdafy Ernő. Tövisek. Bp., 1980. Szerzői. 156p. Kiadói, igényesen javított vászon kötésben, kopott aranyozással, aranyozott lapélekkel
21963.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mihail Bahtyin: Francois Rabelais művészete, a középkor és a reneszánsz népi kultúrája. Bp., 1982, Európa kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban
21964.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Standeisky Éva: Kassák, az ember és közszereplő. DEDIKÁLT! Bp., 2007, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21965.

Rufpreis:
4 000 HUF

21966.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21967.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21968.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21969.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF