Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

21946.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Németh Kálmán: Százezer szív sikolt. Márton Lajos könyvborítójával, rajzaival és tábláival. Bácsjózseffalva, 1943, Zenélő Kút Könyvműhely. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
21947.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gyöngyösi István: Márssal társalkodó Murányi Vénus. Bp., 1909, MTA. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
21948.

Rufpreis:
6 000 HUF

21949.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ruiz Zafón, Carlos: A szél árnyéka. 2005, Palatinus. 1. magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21950.

Rufpreis:
6 000 HUF

21951.

Zsolt Béla szerk.: Fehér könyv. Írta: Bródy Sándor. Folytatja: - -. Budapest, 1945. [Globus ny.] 181 + [2] p. Közvetlenül a háború után megjelent válogatás - utalva Bródy korábbi sorozatára - politikai és kulturális szövegei elsősorban az antiszemitizmussal foglalkoznak, de Rákosi és Károlyi is szerepet kapott benne.
Papírborítóban, kissé sérült.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dúcz László: Istennek háttal. Bp., 1999, Magyar Ház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21952.

Rufpreis:
8 000 HUF

William Shakespeare összes művei. Bp., 2001. Helikon, aranyozott műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. szélén kopásokkal
21953.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

21954.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kocsis Gábor: Beszélgetések a kutyámmal. Állati egyszerű megoldások bonyolult emberi problémákra. 2021, Pannónia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21955.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Officina Képeskönyvek sorozat 17 kötete: Erdélyi városok.; Nagyvárad.; Pozsonyi séták.; Munkács.; Balaton.; A barokk Székesfehérvár.; Magyar bútorok.; stb. Bp., 1937-1944, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban (közte sérült).
21956.

Rufpreis:
6 000 HUF

21957.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF