Sütő András: Évek - hazajáró lelkek. Cikkek, naplójegyzetek. A szerző, Sütő András ÁLTAL aláírt példány! Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ady Endre: Új s új lovat. Szerk.: Kovács Kálmán. Józsa János illusztrációival. (Debrecen, 1977, Alföldi Nyomda), 47+(1) p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, több kijáró lappal. Kiadói papírtokban. Megjelent 500 számozott példányban, de ez számozatlan.
Lőrinczy György: A bujdosók. Történeti elbeszélés. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1902], Singer és Wolfner, 194+(6) p.+ 4 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. Összeáll.: - - . II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Bp., 1905, Athenaeum, 444 p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, a gerincen kisebb sérülésekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, firkákkal.