Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Sütő András: Évek - hazajáró lelkek. Cikkek, naplójegyzetek. A szerző, Sütő András ÁLTAL aláírt példány! Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Új s új lovat. Szerk.: Kovács Kálmán. Józsa János illusztrációival. (Debrecen, 1977, Alföldi Nyomda), 47+(1) p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, több kijáró lappal. Kiadói papírtokban. Megjelent 500 számozott példányban, de ez számozatlan.
22175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Bogáncs. Bp., Móra. Második kiadás. Ex librisszel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22176.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lőrinczy György: A bujdosók. Történeti elbeszélés. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1902], Singer és Wolfner, 194+(6) p.+ 4 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
22177.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. Összeáll.: - - . II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Bp., 1905, Athenaeum, 444 p. Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, a gerincen kisebb sérülésekkel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, firkákkal.
22178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Viktor E. Frankl: Válaszd az életet - Visszaemlékezések; Open Books, 2021 Kiadói kartonált papírkötésben
22179.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Tibor, Sima Ferenc (szerk.) Vétessék ki szóló szívem (Szlovákiai magyar népballadák), Gondolat Kiadó, 1979 Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
22180.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kurt Vonnegut: Éj anyánk. Maecenas Kiadó, 1990, Kiadói papírkötés.
22181.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lautréamont: Maldoror énekei. Európa Könyvkiadó, 1981. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban
22182.

Rufpreis:
1 800 HUF

Konrad Lorenz 2 műve: Válogatott tanulmányok.; Az orosz kézirat.; Bp., 1977-1998, Gondolat - Cartaphilus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
22183.

Konrad Lorenz 2 műve:
Válogatott tanulmányok.;
Az orosz kézirat.;
Bp., 1977-1998, Gondolat - Cartaphilus. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban

Rufpreis:
1 600 HUF

Jack Kerouac: Hazajáró lélek. Trubadúr Kiadó, 2014 Kiadói papírkötésben
22184.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar László András: Magia naturalis. Kairosz Kiadó, 2005 Kiadói papírkötés
22185.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF