Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Dvorszky Hedvig: Művészet és szakralitás. Keresztény művészek a Magyar Katolikus Rádióban. Válogatás - - riportjaiból. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Megőrzött hangok 4. Bp., 2007, Jel, 343 p.+ XX t. Kiadói kartonált papírkötés.
22150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vörösváry László: A lélek derűje. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány. (Bp., 1982), szerzői kiadás, 204 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
22151.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Alpáry Imre] van Tromp I.: Sorsunk és a csillagok. (Népszerű asztrológia). Bp., 1941, Cserépfalvi (Pápai Ernő-ny.), 300+(4) p. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
22152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Plisnier, Charles: Három házasság. ALÁÍRT! Bp., Bárd Ferenc és Fia. Kiadói egészvászon kötés, gerinc levált, viseltes állapotban.
22153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pirchala Imre (szerk.): Latin nyelvtan (alaktan és mondattan). Bp., 1932, Athenaeum. Félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
22154.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wright, [Sydney] Fowler: Prága nincs többé. Az 1938-as háború regénye. Ford.: Ferenczy Valér. Bp., 1937, Genius, 285+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel.
22155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmidt József: Az ind filozófia. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22156.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István 3 kötete: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. + Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, vegyes állapotban.
22157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szirtes György: Színház a Broadway-n. A szerző, Szirtes György által Boschán Daisy (1942- ) koreográfus, operarendező részére dedikált példány. (Bp., 1990), Népszava. Kiadói papírkötés.
22158.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illés Béla: A 339-es szoba. Új esztendő. A szerző, Illés Béla (1895-1974) kétszeres Kossuth-díjas író, újságíró által dedikált példány. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó, 197+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült műanyag védőborítóban.
22159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tormay Cécile 2 kötete: A régi ház. Bp., 1939, Singer és Wolfner, 259+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. + Az ősi küldött. (A csallóközi hattyú. - A túlsó parton. - A fehér barát.) Szeged, 2009, Lazi, 547+(13) p. Kiadói kartonált papírkötés.
22160.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sághy Gyula: A kiscsillag is lehet üstökös. A méltatlanul feledésbe merült Palágyi Lajos (1876-1932) színész, rendező, színigazgató portréja. (DEDIKÁLT). Bp., 2012, Palágyi Mária (Magánkiadás). Kiadói papírkötés. Számozott (143./1000) példány.
22161.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF