Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

22138.

Rufpreis:
2 000 HUF

22139.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sartre, Jean-Paul: Az undor. Bp., 1968, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22140.

Rufpreis:
2 000 HUF

1923-1931 Nyugat XVI. évf. 10. (1923,. V. 16.) és XXIV. évf. 3. sz. (1931. feb. 1.) Az 1923-as szám sérült borítóval és lapokkal, az 1931-es szám borítója sérült, a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van.
22141.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Magyar Élet IV. évf. 6. sz. 1939. június. Szabó Dezső szám. Bp., "Jövő"-ny., 32 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, szakadt, kissé foltos lapokkal, hajtásnyommal.
22142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beksics Gusztáv: A szabadság országa. Rajz az angol társadalmi életből. Bp.,[1881.],Aigner Lajos, (Wilckens F. C. és Fia-ny.), 1 t.+252 p.+ 2 t. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
22143.

Rufpreis:
2 000 HUF

22144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Benedek Szabolcs - Bárány Andrea: McCartney. Paul McCartney élete napjainkig. Mindkét szerző által dedikált, ill. aláírt példány! Pécs, [2000], Halász & Társa, 175+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylap kissé gyűrött és foltos.
22145.

Rufpreis:
2 000 HUF

22146.

Rufpreis:
2 000 HUF

22147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hodász András: Magzatméz. A szerző által dedikált példány! Bp., 2006, Hód 93 Bt., 56+(4) p. Kiadói papírkötés.
22148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zudor János: És egy kicsit tovább. Versek. A szerző, Zudor János (1954-2018) erdélyi magyar költő, újságíró által dedikált példány. Nagyvárad, 2001, magánkiadás, 78+(2) p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
22149.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF