Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Mikszáth Kálmán 3 műve: Az eladó birtok. Mindenki lépik egyet.; Akli Miklós cs. k. mulattató története.; A fekete kakas. A beszélő köntös.; Bp., én., Révai. Átkötött félbőr-kötések, kopott borítókkal, a 2. kötetben kijáró lapokkal.
22126.

Mikszáth Kálmán 3 műve:
Az eladó birtok. Mindenki lépik egyet.;
Akli Miklós cs. k. mulattató története.;
A fekete kakas. A beszélő köntös.;
Bp., én., Révai. Átkötött félbőr-kötések, kopott borítókkal, a 2. kötetben kijáró lapokkal.

Rufpreis:
2 400 HUF

1854 Új Magyar Múzeum. Egyszersmind a Magyar Akadémia közlönyve. Kiadja Toldy Ferenc. IV. évf. III. füzet. Pest, 1854, Emich Gusztáv, 201-304 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos.
22127.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

22128.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

22129.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pilinszky János: Szög és olaj. Próza. Bp., 1982, Vigilia, 513+(3) p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
22130.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Barabás Tibor: Egy nép nevelői. Tanulmányok. Bp., 1947, Új Idők Irodalmi Intézet RT. (Singer és Wolfner). A szerző által DEDIKÁLT! Átkötött nylon-kötésben, jó állapotban.
22131.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

22132.

Rufpreis:
2 000 HUF

22133.

Rufpreis:
2 000 HUF

22134.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
22135.

Rufpreis:
2 000 HUF

22136.

Rufpreis:
2 000 HUF

22137.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF