Pilinszky János: Szög és olaj. Próza. Bp., 1982, Vigilia, 513+(3) p. E... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~633/Pilinszky-Janos-Szog-es-olaj-Proza-Bp-1982-Vigilia-513plus3-p-Elso-kiadas-Kiadoi-kartonalt~II3456409
3456409
22130
515
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,96 EUR , 6,88 USD
Beschreibung: Pilinszky János: Szög és olaj. Próza. Bp., 1982, Vigilia, 513+(3) p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
: kni