Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Dóczi György: Csöppség. (Daggdroppssaga). A szerző rajzaival. (Békéscsaba), 1940, Tevan, 40+(2) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, kisebb ázásnyommal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
22246.

Rufpreis:
1 600 HUF

22247.

Rufpreis:
1 600 HUF

Toma István: A nehéz út. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1911, Szent István-Társulat, 174+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a borítón címkenyomokkal, a címlapon bejegyzésekkel és bélyegzésekkel.
22248.

Rufpreis:
1 600 HUF

Murgács Kálmán: Lelkem hullámai. Versek, dalok. Bp., (1937.),Jegyzők Országos Árvaház Egyesülete, 123+5 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító részben elvált a kötéstől, sérült gerinccel, foltos címlappal.
22249.

Rufpreis:
1 600 HUF

Angster Mária: Ikertörténetek. Elveszett ikrek a családállításban és a pszichoterápiában. 2013, Ursus Libris. Kiadói papírkötés, szamárfüles.
22250.

Rufpreis:
1 600 HUF

22251.

Rufpreis:
1 600 HUF

22252.

Rufpreis:
1 600 HUF

22253.

Rufpreis:
1 600 HUF

22254.

Rufpreis:
1 600 HUF

22255.

Rufpreis:
1 600 HUF

22256.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lefebvre,René: Páris Amerikában. Ford.: Márkus István. Pest, 1872, Ráth Mór, 8+320 p. 2. kiadás. Átkötött papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a gerincen címkével.
22257.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF