Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Földes Imre: A király arája. Verses vígjáték 3 felvonásban. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel, bélyegzésekkel.
22258.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kvassayné Kun Melanie: Sötét pontok. Regény. Bp.,1883,Aigner Lajos, 178 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel.
22259.

Rufpreis:
1 600 HUF

22260.

Rufpreis:
1 600 HUF

22261.

Rufpreis:
1 600 HUF

22262.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tolsztój, Alekszéj: Péter cár napja. Három elbeszélés. Ford.: Haiman Hugó. Gyoma, 1928., Kner Izidor, 114+6 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
22263.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Imre: A kivándorlás. Szolgálat és Írás Munkatársaságának könyvei 6. Bp.,[1938.],Cserépfalvi, 199 p. 1. kiadás. Kiadói papírkötés, csak illusztrált papírborító van meg, maga a borító hiányzik, széteső állapotban.
22264.

Rufpreis:
1 600 HUF

22265.

Rufpreis:
1 600 HUF

22266.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rabindranath Tagore: A kertész. Angolból fordította: Bartos Zoltán. Bp., Világirodalom. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22267.

Rufpreis:
1 600 HUF

Flammarion, Camille: Stella. Bp., Légrády Testvérek. 414p. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22268.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harsányi Zsolt: Jókedvű könyv. Harmadik gyűjtés. Bp.,(1943.),Singer és Wolfner, Kiadói kartonált papírkötésben 187p.
22269.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF