22249.
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Murgács Kálmán: Lelkem hullámai. Versek, dalok. Bp., (1937.),Jegyzők Országos Árvaház Egyesülete, 123+5 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító részben elvált a kötéstől, sérült gerinccel, foltos címlappal.