Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Ablonczy László: Múló levelek Párizsból 2002-2004. Jegyzetek, tűnődések, találkozások. A szerző, Ablonczy László (1945- ) József Attila-díjas újságíró, kritikus, színigazgató által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére dedikált példány. (Bp., 2005), Kairosz. Kiadói papírkötés.
22066.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db könyv - Bródy Sándor: Királyfi és koldusleány. Bp., 1906, Singer és Wolfner. + Bródy Sándor: Királyfi és koldusleány. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, szép állapotban.
22067.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1919, Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurice Yaffé - Elizabeth Fenwick: Happy Sex. Spass am Sex. Ein praktischer Ratgeber. Bindlach, 1992, Gondrom. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
22069.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tersánszky [Józsi] Jenő: Jámbor Óska. Regény. Bp., 1924, Pallas, 71 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban.
22070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lászlóffy-Böhm Woldemár: A Tiszavölgy: vízrajzi leírás és a vízimunkálatok ismertetése.21 ábrával és képpel Bp., , Kir. M. Egyetemi Nyomda, 39 p. Kiadói papírkötés,
22071.

Rufpreis:
2 800 HUF

Komoróczy György: Jókedvű udvarhelyiek. H.n., é.n. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22072.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tantó József: Arany János emlékezete. (1932. október 22.) Írta és előadta: - - . Békéscsaba, 1933, Körösvidék Rt.-ny., 20 p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
22073.

Rufpreis:
2 800 HUF

22074.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Verne Gyula: Tizenötéves kapitány. Bp., Franklin. 303p. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22075.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes könyvtétel, 3 db: Matt Lamy: 100 megmagyarázhatatlan rejtély. Bp., 2005, Sziget Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. + Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés + Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX: századra. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.
22076.

Vegyes könyvtétel, 3 db:
Matt Lamy: 100 megmagyarázhatatlan rejtély. Bp., 2005, Sziget Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. + Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés + Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX: századra. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tompa Mária (szerk.): Szentkuthy Miklós Válogatott Levelezése. Hamvas Intézet, 2008. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
22077.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF