https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Czesław Miłosz: Családias Európa. Pozsony, 2011, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
21994.

Czesław Miłosz: Családias Európa. Pozsony, 2011, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. 943. számozott példány. Gy. Szabó Béla metszeteivel. Kiadói egészbőr kötés, jó állapotban.
1
21995.

Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. 943. számozott példány. Gy. Szabó Béla metszeteivel. Kiadói egészbőr kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdész Jánosné: Erna. Egy titkárnő életútja és munkasikerei. DEDIKÁLT! 2002, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
21996.

Erdész Jánosné: Erna. Egy titkárnő életútja és munkasikerei. DEDIKÁLT! 2002, Magánkiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csordás Gábor: Javítások. Rontások. Versek. DEDIKÁLT Konrád György írónak! Bp., 2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
21997.

Csordás Gábor: Javítások. Rontások. Versek. DEDIKÁLT Konrád György írónak! Bp., 2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gróf Zrinyi Miklós művei I. köt.: A szigeti veszedelem és kisebb költemények. Magyarázó jegyzetekkel kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár IX. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp., 1879, Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.), 4+III+1+326+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
21998.

Gróf Zrinyi Miklós művei I. köt.: A szigeti veszedelem és kisebb költemények. Magyarázó jegyzetekkel kiadja Abafi Lajos. Nemzeti Könyvtár IX. köt. Szerk.: Abafi Lajos. Bp., 1879, Aigner Lajos,(Wilckens F. C. és Fia-ny.), 4+III+1+326+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bolanden Konrád A tönk.A nász-út. Történelmi regény a 1-4. köt. [Két kötetben.] Ford.: Ungvári Jenő Bp.,én.,Dvorzsák János,244, 212, 246, 214 p. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással
1
21999.

Bolanden Konrád A tönk.A nász-út. Történelmi regény a 1-4. köt. [Két kötetben.] Ford.: Ungvári Jenő
Bp.,én.,Dvorzsák János,244, 212, 246, 214 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bolanden Konrád A tönk. Történeti beszélyek 1-4. köt. [Két kötetben.] Ford.: Ungvári Jenő Bp.,én.,Dvorzsák János,246, 230, 194, 331 p. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással, 2. kötet gerincén kis sérüléssel
1
22000.

Bolanden Konrád A tönk. Történeti beszélyek 1-4. köt. [Két kötetben.] Ford.: Ungvári Jenő
Bp.,én.,Dvorzsák János,246, 230, 194, 331 p.
Kiadói egészvászon-kötés, kis kopással, 2. kötet gerincén kis sérüléssel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berczik Árpád: A mi édes magyar nyelvünk. Bp., 1912, Országos Ismeretterjesztő Társulat. 75 + 2 p. Kiadói tűzött papírkötés, enyhén sérült borítóval.
1
22001.

Berczik Árpád: A mi édes magyar nyelvünk. Bp., 1912, Országos Ismeretterjesztő Társulat. 75 + 2 p. Kiadói tűzött papírkötés, enyhén sérült borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Timothy Leary: Belső utazások. Alapítsd meg a saját vallásodat! Ford.: Békési József. Bp., 2005, Nyitott Könyvműhely. Kiadói papírkötés.
1
22002.

Timothy Leary: Belső utazások. Alapítsd meg a saját vallásodat! Ford.: Békési József. Bp., 2005, Nyitott Könyvműhely. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bibliographie von Deutschland, oder wöchentliches vollständiges Verzeichnis aller in Deutschland herauskommenden neuen Bücher und Kunstsachen [...] X. Jahrgang 1835. Leizpig, 1835, Industrie-Comptoir, 2 sztl. lev.+ 20 p.+ 288 p. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
1
22003.

Bibliographie von Deutschland, oder wöchentliches vollständiges Verzeichnis aller in Deutschland herauskommenden neuen Bücher und Kunstsachen [...] X. Jahrgang 1835. Leizpig, 1835, Industrie-Comptoir, 2 sztl. lev.+ 20 p.+ 288 p. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barbara Ann Brennan Gyógyító kezek - Kézikönyv az emberi aura tanulmányozásához Duna International Kft., 2012. 264p.
1
22004.

Barbara Ann Brennan Gyógyító kezek - Kézikönyv az emberi aura tanulmányozásához Duna International Kft., 2012. 264p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szemlér Lőrinc gyűjteményének aukciója    Bp. 1936. Postatakarékpénztár 96 l.+2t. A gyűjtemény többek között Szemlér Mihály festő 194 képét, rajzát és mintegy 500 bibliofil könyvet sorol fel, összesen 1266 tételt.
1
22005.

Szemlér Lőrinc gyűjteményének aukciója Bp. 1936. Postatakarékpénztár 96 l.+2t. A gyűjtemény többek között Szemlér Mihály festő 194 képét, rajzát és mintegy 500 bibliofil könyvet sorol fel, összesen 1266 tételt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse