https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 684

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 ponyva az 1930-as évekből: Courths-Maler: Hiszek benned; H. Wagner: Jómadár. Papírborítóval, jó állapotban
1
22330.

2 ponyva az 1930-as évekből: Courths-Maler: Hiszek benned; H. Wagner: Jómadár. Papírborítóval, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: A vörös postakocsi. Krúdy Gyula összegyűjtött munkái. Bp., 1914, Singer és Wolfner. 205+(3) p. Kiadói festett egészvászon-kötésben (Leszik-kötés),
1
22331.

Krúdy Gyula: A vörös postakocsi. Krúdy Gyula összegyűjtött munkái. Bp., 1914, Singer és Wolfner. 205+(3) p. Kiadói festett egészvászon-kötésben (Leszik-kötés),

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Paul Verlaine verseiből. Bp., 1939. Raics István fordításában. A fordító által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
22332.

Paul Verlaine verseiből. Bp., 1939. Raics István fordításában. A fordító által DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.
1
22333.

Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oberten János: Rókaszelídítés. Temesvár, 1984, Facla. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1
22334.

Oberten János: Rókaszelídítés. Temesvár, 1984, Facla. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rubén David González Gallego: Fehéren feketén Pártfőtitkárnak nem lehet beteg unokája. Ford.: Abonyi Réka. Bp., 2005., GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22335.

Rubén David González Gallego: Fehéren feketén Pártfőtitkárnak nem lehet beteg unokája. Ford.: Abonyi Réka. Bp., 2005., GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Romain Rolland:Pierre és Luce Frans Masereel fametszeteivel Magyar Helikon, 1961. 126p. Számozott kiadás Félbőr kötésben.
1
22336.

Romain Rolland:Pierre és Luce Frans Masereel fametszeteivel Magyar Helikon, 1961. 126p. Számozott kiadás Félbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 50 példányban.
1
22337.

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 50 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mihail Sadoveanu: Medveszem /Öt elbeszélés/ Drahos István eredeti fametszeteivel /Új Elzevir Könyvtár 7. kötet Magyar Helikon 1960. 294p. Kiadói félbőr kötésben
1
22338.

Mihail Sadoveanu: Medveszem /Öt elbeszélés/ Drahos István eredeti fametszeteivel /Új Elzevir Könyvtár 7. kötet Magyar Helikon 1960. 294p. Kiadói félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,
1
22339.

dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
1
22340.

vitéz Faragó Ede: Tarlótűz, tábortűz. Azbej Imre rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei. IV. évf. 4. sz. Bp., én., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
22341.

Lőrinczy György: Aranykarikák. Elbeszélések a serdültebb ifjúság számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1907, Singer és Wolfner, (Gelléri és Székely-ny.), 143+1 p. Kiadói szecessziós illusztrált egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse