22353.
Bücher: Andere kuriositäten
500 HUF
Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t.
Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.