Erdős Reneé 5 regénye, 8 db kötetben, aláírt példányok. Bp., Révai. Ar... https://www.darabanth.com/de/514-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/515.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~633/Erdos-Renee-5-regenye-8-db-kotetben-alairt-peldanyok-Bp-Revai-Aranyozott-egeszvaszon~II3459614
3459614
22007
515
3400
Beschreibung: Erdős Reneé 5 regénye, 8 db kötetben, aláírt példányok. Bp., Révai. Aranyozott egészvászon kötésben, vegyes állapotban
: rad