Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Lestyán Sándor: A százéves Soproni Takarékpénztár. 1842-1942. Sopron, 1942, Soproni Takarékpénztár, 46 p.+1 (kihajtható hasonmás) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19098.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Ricordo di Venezia Képes füzet. Zsinórfűzött papír kötésben 32p.
19099.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Bp., é.n., Athenaeum 255p. Kiadói minimálisan kopott egészvászon kötésben.
19100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mezey István: Az igazi Japán. 24 képes táblával. Bp., 1939, Magyar Nippon Társaság,235+3 p. +12 (fotókkal illusztrált képtáblák) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19101.

Rufpreis:
2 000 HUF

19102.

Rufpreis:
2 000 HUF

19103.

Rufpreis:
2 000 HUF

Apponyi Albert - Makoldy józsef: Pictures of Transylvania. (Képek Erdélyből) With pen and pencil by Joseph de Makoldy. Bp. 1920. Hornyánszky. 72 p. (Pár oldal kivételével csak képanyag.) Angol nyelven. Kissé foltos kiadói papírborítóban,
19104.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjúsági Könyvtár 10. sz. Bp., [1926], Pallas, 134 p. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
19105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bíró Lajos: Újguineai utazásom emlékei. Sajtó alá rendezte: Szabó-Patay József. Népszerű Természettudományi Könyvtár 13. Bp, 1932, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+(2)+260 p.+ 2 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kissé sérült gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
19106.

Rufpreis:
1 400 HUF

19107.

Rufpreis:
2 800 HUF

A budapesti III. kerületi magy. kir. állami főgimnázium negyedik, ill. hatodik évi értesítője. 1907-1908., ill. 1909-1910. tanév. (2 kötet). Szerk.: Morvay Győző. Bp., 1908-1910, Bichler I.-ny., 110+(1) p.; 181+(1) p. Kiadói papírkötés, az egyik kötet szétváló fűzéssel, kijáró lapokkal.
19108.

Rufpreis:
1 400 HUF

Öt országon keresztül. 1939. júl. 12. - aug. 28. Rákoscsaba, 1939., Kirchner Jenő-ny., 28 p. Fekete-fehér szövegközti fényképekkel illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötésben.
19109.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF