Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Benczéné Nagy Eszter - Fülöp István - Markó Imre Lehel: Zalaegerszeg utcanevei. Zalaegerszegi Füzetek III. Zalaegerszeg, 1977, Zalaegerszeg Város Tanácsa V. B. Művelődési Osztálya. 3 db térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
19134.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csupor Tibor: Mikor Csíkból elindultam. A bukovinai székelyek élettörténete. Magyarország felfedezése. Bp.,1987., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19135.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézdivásárhely. Szerk.: Sylvester Lajos, Incze László. Kézdivásárhely, é.n., Kézdivásárhelyi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
19136.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db Erdély témájú könyv: Végh Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988). Útirajz. (Bp., 1988), A Magyar Népköztársaság Művészeti Alapja. Kiadói papírkötés. + Dr. Kende Péter: Erdélyből jöttek. (Bp.), 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírktöés.
19137.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Halász Lajos - Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona országainak helységnévtára. 1926. évi kiadás. I. rész Csonka-Magyarország Bp., 1926, Fővárosi Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19138.

Rufpreis:
3 000 HUF

19139.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

19140.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészáros József: Nagy-Magyarország-emlékmű, Nagykanizsa. Bp.-Nagykanizsa, 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely - Nagy-Magyarország-emlékmű Szoborbizottsága, 68 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19141.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Nemeskürty István Gondozásában és tanumányával az 1633-as lőcsei kiadás alapján. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
19142.

Rufpreis:
1 600 HUF

19143.

Rufpreis:
2 800 HUF

19144.

Rufpreis:
2 800 HUF

Paul Harcourt Davies: Ciprus. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. + 3 db további térkép és nyomtatvány
19145.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF