Benczéné Nagy Eszter - Fülöp István - Markó Imre Lehel: Zalaegerszeg utcanevei. Zalaegerszegi Füzetek III. Zalaegerszeg, 1977, Zalaegerszeg Város Tanácsa V. B. Művelődési Osztálya. 3 db térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
2 db Erdély témájú könyv: Végh Antal: De mi lesz a harangokkal? (Erdély, 1988). Útirajz. (Bp., 1988), A Magyar Népköztársaság Művészeti Alapja. Kiadói papírkötés. + Dr. Kende Péter: Erdélyből jöttek. (Bp.), 1988, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírktöés.
Dr. Halász Lajos - Várady Károly (szerk.): A Magyar Szent Korona országainak helységnévtára. 1926. évi kiadás. I. rész Csonka-Magyarország Bp., 1926, Fővárosi Nyomda Részvénytársaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Dr. László Somogyi: Die Burgenländischen Magyaren - Geschichte, Geographie, Siedlung, Ethnikum, Sozialstruktur. Szekszárd, cca 2000, kartonált papírkötés, borítón kis sérüléssel.
Michael Leech: New York. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Nemeskürty István Gondozásában és tanumányával az 1633-as lőcsei kiadás alapján. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
Grellmann, Heinr. Moritz Gottl: Statistische Aufklärungen über wichtige Theile und Gegenstände der österreichischen Monarchie. Erster Band. Göttingen, 1795 Vandenhoek und Ruprecht. X.+ 598p. Kissé sérült papírkötésben,
Paul Harcourt Davies: Ciprus. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel. + 3 db további térkép és nyomtatvány