Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Csinta Samu: Erdély újranemesítői. Arisztokraták honfoglalása. 2015, Heti Válasz Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19122.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19123.

Rufpreis:
1 800 HUF

19124.

Rufpreis:
1 400 HUF

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha útján a Távol-Keleten I. Bp., 1938, Révai, 6+260 p. +8 (fekete-fehér fotókkal) t. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19125.

Rufpreis:
1 200 HUF

19126.

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Egri Kiss Tibor: A Tisza vízitúra kalauza. é.n., papírkötés.
19128.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1940 Stoits György: Merre menjek Budapest. Útmutató lépten-nyomon, térkép és utcajegyzék. Bp., Dóczi Sándor-ny., 32 sztl. lev. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19129.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bán Márton: Váci képeskönyv. Officina Képeskönyvek 50. Bp., 1943, Officina, 37+(3) p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
19130.

Rufpreis:
1 800 HUF

Deák Gábor - Gyimesi Sándor: Olvasókönyv Borsod-Abaúj-Zemplén megye és Miskolc város történetéhez. Miskolc, 1965. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
19131.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csáky Károly: Szülőföldi vallomások. Pozsony, 1989, Madách. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dercsényi Dezső: A székesfehérvári királyi bazilika. Gerevich Tibor előszavával. Budapest, 1943. Műemlékek Országos Bizottsága (Királyi Magyar Egyetemi Nyomda). XII + 166 + [2] p. + 1 t. (kihajtható) + 2 melléklet (kihajtható ásatási alaprajzok). Egyetlen kiadás. Dercsényi Dezső (1910-1987) művészettörténész, műemlékvédelmi szakértő munkája a téma alapvető monográfiája, oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalakkal felvételekkel és ábrákkal. A munka áttekinti az 1848-tól megkezdődő székesfehérvári ásatások történetét, méltatja az elért eredményeket, illetve katalogizálja a királyi kőtárban kiállított kő- és műtárgyakat. Átkötött borítóban az eredeti papírborító felhasználásával. Ex librissel
19133.

Dercsényi Dezső: A székesfehérvári királyi bazilika. Gerevich Tibor előszavával.
Budapest, 1943. Műemlékek Országos Bizottsága (Királyi Magyar Egyetemi Nyomda). XII + 166 + [2] p. + 1 t. (kihajtható) + 2 melléklet (kihajtható ásatási alaprajzok). Egyetlen kiadás.
Dercsényi Dezső (1910-1987) művészettörténész, műemlékvédelmi szakértő munkája a téma alapvető monográfiája, oldalszámozáson belül szövegközti és egész oldalakkal felvételekkel és ábrákkal. A munka áttekinti az 1848-tól megkezdődő székesfehérvári ásatások történetét, méltatja az elért eredményeket, illetve katalogizálja a királyi kőtárban kiállított kő- és műtárgyakat.
Átkötött borítóban az eredeti papírborító felhasználásával. Ex librissel

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF