Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

19196.

Rufpreis:
1 800 HUF

Malomipari Múzeum Budapest. Szerk.: Füzes Endre. Tájak-Korok-Múzeumok Kiskönyvtára 305. Bp., 1988. TKM Egyesület. Fotókkal illusztrált füzet. Kiadói tűzött papírkötésben.
19197.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
19198.

Rufpreis:
1 200 HUF

19199.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Csapó György: Európai pillanatok. DEDIKÁLT! "Világjárók" 38.  Bp., 1964., Gondolat. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
19200.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19201.

Rufpreis:
2 000 HUF

19202.

Rufpreis:
1 600 HUF

19203.

Rufpreis:
1 200 HUF

19204.

Rufpreis:
800 HUF

19205.

Rufpreis:
4 000 HUF

19206.

Rufpreis:
1 200 HUF

19207.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF