https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
M. F. Beljakov: Repülőgéppel az Északi sarkon keresztül. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 167 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
19184.

M. F. Beljakov: Repülőgéppel az Északi sarkon keresztül. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 167 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók)   Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben
1
19185.

P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók) Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben
1
19186.

L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.
1
19187.

Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kartontokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban.
1
19188.

5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
1
19189.

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Süli-Zakar István: A Rickl-ház történelmi dokumentumai. Debrecen, 1990, SZÜV Lícium Rt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
19190.

Süli-Zakar István: A Rickl-ház történelmi dokumentumai. Debrecen, 1990, SZÜV Lícium Rt. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
19191.

Riemann, Gottfried und Schröder, Klaus Albrecht (szerk.): Caspar David Friedrich Bis Adolph Menzel. Aquarelle Und Zeichnungen der Romantik. München, 1990, Prestel. 283 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pénzügyi közigazgatási helységnévtár. Bp., 1947, kn. (Magyar Állami Nyomda). 257 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, címlapon régi Kossuth címeres intézményi bélyegzővel.
1
19192.

Pénzügyi közigazgatási helységnévtár. Bp., 1947, kn. (Magyar Állami Nyomda). 257 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel, címlapon régi Kossuth címeres intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Mészáros István: A Komáromfüssi Katolikus Népiskola száz éve 1840-1945. H.n., 1998. Inzerta. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
1
19193.

Dr. Mészáros István: A Komáromfüssi Katolikus Népiskola száz éve 1840-1945. H.n., 1998. Inzerta. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dobrossy István Dohánytermesztés a Nyírségben Debrecen, 1978. Kossuth Lajos Tudományegyetem. 119p. Kiadói papírkötésben
1
19194.

Dobrossy István Dohánytermesztés a Nyírségben Debrecen, 1978. Kossuth Lajos Tudományegyetem. 119p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kámán István (szerk.): A velünk élő örökség. Kulturális gazdagságunk a vasi hegyháton. H.n., 2012, Hegypásztor Kör. 50 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
19195.

Kámán István (szerk.): A velünk élő örökség. Kulturális gazdagságunk a vasi hegyháton. H.n., 2012, Hegypásztor Kör. 50 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse