Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Isztambul. Baedeker Malév-útikönyvek. H.n., 1991, Ikon. Térkép melléklettel. Kiadói papírkötés.
19065.

Rufpreis:
1 800 HUF

Colon, Fernando: Colombus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Elbeszélte -- Columbus Kristóf fia.    Colombus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Elbeszélte -- Columbus Kristóf fia. Bp. 1882. Eggenberger. VIII. 288 l. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Kopott
19066.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karl Baedeker: Ober-Italien mit Ravenna, Florenz und Pisa. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1906, Karl Baedeker. 17. kiadás. Német nyelven. Számos térképpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, márványozott lapélekkel, kihajtható térképeken részben szakadásokkal és sérülésekkel.
19067.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lewis Mumford: Vom Blockhaus zum Wolkenkratzer. Eine Studie über amerikansche Architektur und Zivilisation. Berlin,én. ,Bruno Cassirer, 290 p.+25 t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
19068.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Néprajz sorozat 2 kötete: Timaffy László: Szigetköz. + Bíró Friderika: Göcsej. Bp., 1980-1988, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült borítóval.
19069.

Rufpreis:
1 800 HUF

19070.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. A város története utca- és térnevekben. Szabó Lilla utószavával. Regio Könyvek - VI. Pozsonyi Könyvtár. Bp., 1991, Püski-Regio, 668 p. Az 1905-ös kiadás reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Laczkó András: Boglárlelle Boglárlelle, 1988. 597p. Számos képpel, Egészvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval
19072.

Rufpreis:
2 400 HUF

1927 Le vie d'Italia e dell'America latina. Rivista mensile del Touring Club Italiano. Anno XXXIII - N. 1-6. Olasz nyelvű havi folyóirat fél évfolyama (1927. január-június). Gazdag fekete-fehér képanyaggal, hirdetésekkel. Egészvászon-kötésben, kissé deformált borítóval, ázásnyomokkal, hullámos lapokkal.
19073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rerrich Béla: A szegedi templomtér. Szeged, 2002, PressKontakt. Reprint kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hitchcock, Frank [Harris]: Distribution of the Agricultural Exports of the United States 1894-1898. + Sources of the Agricultural Imports of the United States 1894-1898. U. S. Department of Agriculture. Section of Foreign Markets. Bulletin No. 16. & No. 17. Washington, 1899-1900, Government Printing Office, 153+(3) p.; 118+(2) p. Angol nyelven. Papírkötésben, sérült borítóval, az egyik kötet jobb állapotú, a másik rossz állapotban, sérülésekkel, ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.
19075.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabóky Zsolt: Görög kolostorok. Ruzsa György bevezetőjével. Bp., 1988, Képzőművészeti. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19076.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF