Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

Budapest fürdőügyi és idegenforgalmi értékei Bp., 1943, Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. 87 p. Kiadói papírkötés, gerinc alján és borító hátoldalán apró szakadással, címlapon kisebb sérüléssel.
19077.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest, Hongrie, Magyarország - Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala 14 db képeslap az album lapjain Füzetben
19078.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gazdag László: Útitársunk a térkép. Bp., 1969, Gondolat. 350 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 4100 példányban.
19079.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lisa Gerard-Sharp - Tim Perry: Ireland. Eyewitness Travel Guides. London, 1997, Dorling Kindersley. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19080.

Rufpreis:
2 800 HUF

Michael Leapman: London. Útitárs. Bp.,1996,Panem - Grafo. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19081.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sopron szab. kir. város közkönyvtárának összesített könyvjegyzéke. I. kötet. Magyarnyelvű munkák. Összeáll. Kund Aranka. Gesamtkatalog der öffentlichen Bücherei der kgl. Freistadt Sopron. I. Band. II. Teil: Werke in deutscher Sprache. Zusammengestellt von Stefan Radó. Sopron, 1932, Székely és Társa, VII+383+1 p. Korabeli reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel.
19082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen János: A budapesti metró története. Bp., 1970., Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés, javított gerinccel, borítóhiánnyal, foltos. Megjelent 2700 példányban.
19083.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schrenzel, Ernst Heinrich: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp.,[1935.],Athenaeum, 254+1 p.+8 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói egészvászon kötés.
19084.

Rufpreis:
1 600 HUF

19085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi házak Pest-Budán. Szerk. Pereházy Károly. Bp., 1976, Műszaki. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Bottyán Sándorné Szilágyi Edit. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19086.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vendégváró régi házak. Szerk.: Pereházy Károly. Bp., 1979, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp. 1958. Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban,
19088.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF