A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Benne Gábor Dénes utószavával. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Hasonmás kiadás. Kísérőfüzettel! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Geszti Lajos: A Magyar-medence leírása. A polgári fiúiskolák I. osztályának tanítási anyaga. A polgári iskola számára átdolg.: Némethy Ferenc. Bp., 1942, Athenaeum, 119+(1) p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Medina, Crisanto: Le Nicaragua en 1900. Paris, 1900, Kugelmann, 54+(4) p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, foltos, a fűzéstől különvált elülső borítóval és előzéklappal, ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
The Grain, Grass and Gold Fields of South-Western Canada. Edmonton, Alberta, Canada, Described as a Mixed Farming and Mining Country, with a Brief Notice of Kootenay and Cariboo Mining Districts of British Columbia [...] Complied by Isaac Cowie. Edmonton, 1897, k.n., 54+(12) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel, ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
2 db Petőfi-múzeumokról szóló kiadvány: Galga mente. Vezető az aszódi Petőfi Múzeum állandó kiállításához. Múzeumi Füzetek 25. sz. Szerk.: Asztalos István. Aszód, 1983, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, a lapok egy része (25-42. old.) kijár. Megjelent 4000 példányban. + Istenes József: ,,Szent a küszöb..." Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai-ny., 67+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, a címlapon "Petőfi szülőháza Kiskőrös" bélyegzővel.