Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 218

19104.

Rufpreis:
2 400 HUF

Frankl Aliona-Zeke Gyula: Kávézók kalauza. Kávéházak, kávézók és presszók Budapesten a harmadik évezred küszöbén. Bp., 2005., Enciklopédia Kiadó. Frankl Aliona fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
19105.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Bp., 1996, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés.
19106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19107.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Benne Gábor Dénes utószavával. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Hasonmás kiadás. Kísérőfüzettel! Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
19108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bojidar Dimitrov: Bulgarians - Civilizers of the Slavs. Sofia, 1995, Borina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19109.

Rufpreis:
1 600 HUF

Geszti Lajos: A Magyar-medence leírása. A polgári fiúiskolák I. osztályának tanítási anyaga. A polgári iskola számára átdolg.: Némethy Ferenc. Bp., 1942, Athenaeum, 119+(1) p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19111.

Rufpreis:
1 600 HUF

Medina, Crisanto: Le Nicaragua en 1900. Paris, 1900, Kugelmann, 54+(4) p. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, foltos, a fűzéstől különvált elülső borítóval és előzéklappal, ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
19112.

Rufpreis:
1 600 HUF

The Grain, Grass and Gold Fields of South-Western Canada. Edmonton, Alberta, Canada, Described as a Mixed Farming and Mining Country, with a Brief Notice of Kootenay and Cariboo Mining Districts of British Columbia [...] Complied by Isaac Cowie. Edmonton, 1897, k.n., 54+(12) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel, ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
19113.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain. Szerk.: Fábián Ernő. Kovászna-Csomakőrös, 1993, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Kiadói papírkötés.
19114.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db Petőfi-múzeumokról szóló kiadvány: Galga mente. Vezető az aszódi Petőfi Múzeum állandó kiállításához. Múzeumi Füzetek 25. sz. Szerk.: Asztalos István. Aszód, 1983, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, a lapok egy része (25-42. old.) kijár. Megjelent 4000 példányban. + Istenes József: ,,Szent a küszöb..." Petőfi szülőházának története. Bp., é.n., Révai-ny., 67+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, a címlapon "Petőfi szülőháza Kiskőrös" bélyegzővel.
19115.

Rufpreis:
1 600 HUF

Freiburger Universitäsführer. Sommersemester 1935. Freiburg, Freiburger Studentenschaft. Kiadói foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
19116.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF